• Programy oszczędnościowe
 • Programy rentierskie
 • Weryfikacja i Serwis Polis Ubezpieczeniowych
 • Sukcesja
 • Ubezpieczenia na życie
 • Inwestowanie
 • Akcje
 • Waluty
 • Wpłaty jednorazowe
 • Plany emerytalne
 • Podatkowa ochrona majątku
 • Prawna ochrona majątku
 • Ochrona samego siebie, oraz bliskich

Programy oszczędnościowe

Stare powiedzenie mówi: ziarnko do ziarnka, aż zbierze się miarka. Ta życiowa mądrość jest wyjątkowo ważna gdy mówimy o oszczędzaniu.

Planujesz budowę domu, zakup samochodu, chcesz zabezpieczyć przyszłość dzieci? Dysponujemy rozwiązaniami, które z niewielkich sum, regularnie odkładanych zbuduje bezpieczeństwo Twoje i Twojej rodziny.

Programy rentierskie

Któż nie chciałby żyć z odsetek, kiedy życie zawodowe zamknie za sobą. Perspektywa wydaje się odległa, a cel nieosiągalny. Niestety czas płynie, ale cel na szczęście nie jest tak trudny do osiągnięcia, jak się wydaje.

Tworzymy programy rentierskie, które pozwolą już dziś zadbać o Twoją przyszłość. Szerokie spectrum możliwości inwestycyjnych i doświadczenie w dywersyfikacji portfeli pozwala nam zadbać o twoje jutro.

Weryfikacja i Serwis Polis Ubezpieczeniowych

Każdego roku dokonujemy przeglądu samochodu. Jak to się ma do przeglądu i aktualizacji naszych produktów finansowych? Wielu ludzi opłaca stare polisy, nawet z przed 10 lat. To spory wydatek, a jego efekty mogą być mizerne. Jak bowiem miałby działać samochód, jeśli przez 10 lat nie wymienialibyśmy w nim oleju? W Business Experts pomagamy optymalizować i aktualizować polisy. Zmniejszać ich koszty, oraz zmieniać ich aktualne warunki tak, aby były one bardziej przystępne i opłacalne dla naszych klientów.

Stała i systematyczna opieka nad produktami, oraz pełne doradztwo w tym zakresie to standard, który oferujemy naszym klientom. Przygotuj więc wszystkie posiadane przez siebie produkty finansowe, umów się na spotkanie i zrób dobrą kawę lub herbatę. Na spotkaniu ocenisz ile czasu możesz zyskać współpracując z naszymi specjalistami.

Sukcesja

Mając świadomość czasu, przemijania, śmierci oraz posiadając szacunek do własnego dorobku, nie możemy przejść obojętnie wobec kwestii sukcesji naszego majątku czy działającego biznesu następnym pokoleniom. Takie działania należy zaplanować uwzględniając wszystkie aspekty, ryzyko prawne i finansowe. Zrobimy to albo my - albo bank po naszym odejściu.

Ubezpieczenia na życie

Najważniejszym aspektem ubezpieczenia na życie jest zapewnienie sobie i swoim bliskim ochrony finansowej - bezpiecznej przyszłości. Jego celem natomiast jest uzyskanie finansowego komfortu i spokoju w razie jakichkolwiek zdarzeń losowych. Proponujemy szeroki zakres dodatkowych opcji, które zaspokoją nawet najbardziej wymagających.

Inwestowanie

Jedną z najpopularniejszych form inwestowania są fundusze inwestycyjne. Są bezpieczniejszą alternatywą samodzielnego obrotu papierami wartościowymi. Do wyboru mamy mnóstwo zróżnicowanych funduszy.

Dostęp do niektórych funduszy otrzymujemy dopiero dysponując 5 000, do innych przy 40 000, a do innych 1 000 000zł.
I wydawałby się, że to dla nas nieosiągalne… .

Tutaj z pomocą przychodzi tzw. Unit Link. To narzędzie, pozwalające zebrać od wielu inwestorów wymaganą sumę, by móc ją swobodnie ulokować na koncie wybranego funduszu.

Każdy portfel dobierany jest indywidualnie, zależnie od preferencji klienta. Dzięki bardzo szerokiej ofercie funduszy każdy może odpowiednio zdywersyfikować skład portfeli. Jesteśmy w stanie wybrać optymalne rozwiązania.

Akcje

Obrót papierami wartościowymi może przynieść bardzo duże zyski. Wśród inwestorów panują 2 trendy: jeden- kup wartość i czerp zyski z dywidendy, a drugi- kupuj tanio sprzedaj drogo, czyli zarabiaj na kursie.

Każde podejście jest słuszne wszystko zależy od horyzontu i składu portfela. Właśnie na portfel mamy wpływ. Dzięki współpracy liderami tej branży, możemy zaoferować zakup atrakcyjnych papierów przed oficjalnym debiutem na parkiecie.

Waluty

Przy poruszaniu tematyki inwestycyjnej nie można nie pochylić się nad rynkiem walutowym. Daje on niemalże nieograniczone możliwości pomnażania kapitału. Oczywiście może wiązać się z ryzykiem.

Ryzyko inwestycyjne to przede wszystkim emocje takie jak strach oraz chciwość – czyli czynniki ludzkie. W naszym portfolio znajdują się jednak nowoczesne technologie pozwalające – dzięki wykluczeniu czynnika ludzkiego - je zminimalizować. Jest to jedno z narzędzi, które optymalnie dobrane może nie tylko poszerzyć portfel inwestora, lecz nawet sprawić aby był on bardziej efektywny.

Środki przechowywane są na indywidualnym rachunku brokerskim Klienta w licencjonowanym podmiocie o nieposzlakowanej opinii. Dodatkowym atutem jest możliwość obserwowania przebiegu inwestycji w czasie rzeczywistym.

Niski poziom wejścia
Indywidualny rachunek u brokera
Wysoka płynność
Dostępność do kapitału
Możliwość nieograniczonych wpłat i wypłat z rachunku
Uczciwa polityka opłat
Brak zobowiązań co do czasu trwania inwestycji.

Wpłaty jednorazowe

Największym finansowym sukcesem człowieka jest posiadanie finansowego zabezpieczenia.

Skoro czytasz tę zakładkę, to zapewne dysponujesz gotówką, ale nie wiesz gdzie ją bezpiecznie ulokować. Służymy pomocą. Możliwości jest wiele. Bogata gama produktów oraz otwartość na Twoje potrzeby pozwolą nam znaleźć rozwiązanie na miarę Twoich oczekiwań. Najbezpieczniejszy wydaje się sejf.

Pamiętaj jednak o inflacji.

Plany emerytalne

Pracujesz, zarabiasz pieniądze, jesteś aktywny. Masz ściśle określone potrzeby, masz hobby, lubisz podróżować. Przywykłeś do standardu życia, jakim teraz dysponujesz. A czas płynie nieubłaganie, nie możemy go zatrzymać.

Polski system emerytalny pozostawia wiele do życzenia nieprawdaż?
Jeśli już dziś nie zadbasz o swoją przyszłość, to może się okazać, że państwowa emerytura nie będzie wystarczająca na zaspokojenie twoich wymogów. Z jakich dóbr wtedy zrezygnujesz? A może zasługujesz na spokojne jutro.

Zadbaj o nie już dziś!

Podatkowa ochrona majątku

Wyobraź sobie, że każdego wieczora niewidzialna ręka sięga do twojego
portfela i zabiera Ci około 1/5 ciężko zarobionych pieniędzy...

Niewesoło, prawda?

Dysponujemy rozwiązaniami, które pozwolą uchronić twoją firmę przed
nadmiernymi wydatkami. Odpowiednia optymalizacja podatkowa jest
kluczem do finansowej wolności. Dyskretnie, skutecznie, legalnie...

W jaki sposób?
Zadzwoń, zapytaj...

Prawna ochrona majątku

Życie bywa przewrotne. Dziś masz swoją firmę, dom, samochód, może wspólników.
Klienci płacą faktury, ty opłacasz swoje... A wystarczy jedno
zdarzenie, które może skomplikować twoje życie zawodowe, a co za tym
idzie- prywatne. Oczywiście ostrożność jest w dzisiejszych czasach
koniecznością. Ale zabezpiecza tylko na wypadek zdarzeń, na które
masz wpływ...

A co z tymi, na które wpływu nie masz?

Sama ostrożność nie wystarczy. Twoim wręcz obowiązkiem jest
zabezpieczenie swoich dóbr. Oferujemy szeroką gamę rozwiązań, które
uchronią twój majątek na wypadek rozwodu, śmierci wspólnika, rozłamu
w firmie czy nieuczciwości innych ludzi. Pomożemy ci w planowaniu spadkowym i sukcesji.

Pomyśl, jak wyglądałoby życie twoich bliskich, gdyby ciebie zabrakło? Czy poradziliby sobie z prowadzeniem firmy? Czy potrafiliby utrzymać jej płynność, a co za tym idzie- swoją stabilność?

Może warto się nad tym zastanowić, i już dziś zabezpieczyć?

Ochrona samego siebie, oraz bliskich

Ubezpieczenia dzielą się zasadniczo na dwie grupy: obowiązkowe i
nieobowiązkowe.
Zapewne ubezpieczasz swój samochód. Ale jak zabezpieczasz swoje życie
i zdrowie? Swój dom? Swoją firmę? Rodzinę?

Mam nadzieję, że poza samochodem ubezpieczyłeś również życie i zdrowie
bliskich, oraz swój majątek...

Jeśli tak, to gratuluję. jesteś człowiekiem świadomym wszystkich
zagrożeń, jakie niesie za sobą codzienność.

Jeśli nie, to...być może warto to zmienić i zacząć spać spokojnie.
A pewne ryzyka przenieść na instytucje które się fachowo zajmują i...
Wtedy gdy będzie potrzeba zapewnią ci odpowiednie środki - nie będziesz musiał
uszczuplać swojego budżetu

Nie zwlekaj! Nie wiesz, jakie zagrożenie może czyhać za rogiem.